İşte İhanetin Fotoğrafı

09.01.2017

Kişi Okumuş

0 Yorum

İşte İhanetin Fotoğrafı

 

ABD'nin Afrin'de PKK'yı eğittiği kamptan şoke eden görüntüler

işte ihanetin fotoğrafı

 

ABD’nin Afrin’de PKK’yı eğittiği kamptan şoke eden görüntüler

İhanetin Fotoğrafları  İçin Tıklayınız  —->

TSK, Suriye ve Irak’ta PKK’yla büyük bir mücadele örneği sergilerken, Türkiye ile müttefik olan Amerika’nın Afrin‘de PKK’lı teröristlere eğitim verdiği ortaya çıkmıştı. Ülkeler Uluslararası Gazeteciler Derneği Başkanı Güngör Yavuzaslan tarafından yayınlanan Afrin kent merkezinde çekildiği belirtilen fotoğraflar, gerçeği bir kez daha gözler önüne seriyor.

“TERÖR YUVASININ KOMUTASI AMERİKALILARDA”

avuzaslan fotoğraflara ilişkin, burası Afrin, Danimarka, Fransa, Norveç, Belçika, Almanya, İngiltere, İsrail, Almanya, Kanada ile

Brazilya’dan gelen yabancılarla dolu. Bunların bir çoğu paralı savaşçı ve eski asker. Terör yuvasının komutası ise Amerikalılarda” dedi.

Sözcü gazetesinden Saygı Öztürk’ün haberine göre, bölgede örgütün en fazla militanının sınır komşumuz Afrin’de olduğu ve bu sayının 15 bine ulaştığı bildirildi.

ABD, İKİNCİ HAVA ÜSSÜNÜ DE KURDU

ABD özel kuvvetlerinin de Tişrin Barajı’ndaki üste bulunduğu açıklandı. ABD, Suriye’de Ayn El-Arap’ın (Kobani) güneyinde ikinci bir askeri hava üssü de inşa etti. Yine Haseke kırsalındaki Rumeylan Hava Üssü ve Fırat üzerindeki Tişrin Barajı yanında üssü var. ABD buralarda PKK militanlarına askeri malzeme yardımı yapıyor.

 

İhanetin Fotoğrafları  İçin Tıklayınız  —->

 

KAMPTA ÇOK SAYIDA YABANCI TERÖRİST DE EĞİTİLİYOR

Suriye Afrin’de PKK adına ‘terör akademisi’ kurulduğu, birçok ülkeden gelen teröristlerin bu kampta ABD’li askerler tarafından eğitildiği belirlendi.

 

İhanetin Fotoğrafları  İçin Tıklayınız  —->

 

kaynak :mynet.com

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ