Milli Piyango Çekildi !

30.12.2016

Kişi Okumuş

0 Yorum


Milli Piyango Çekildi!

 

2017 Milli Piyango yılbaşı biletleri ne kadar? Büyük ikramiye kaç TL?

Milli Piyango’nun yılbaşı çekilişi için biletler dün satışa sunuldu. Yılbaşı özel çekilişinde 2 milyon 950 bin 269 adet ikramiye  dağıtılacak. 2017 Milli Piyango yılbaşı büyük ikramiye tutarı ise 60 milyon lira. Bu sene tam bilet 60, yarım bilet 30, çeyrek bilet ise 15 liradan satıldı.

 

1 Ocak 2017’de çekilecek Yılbaşı özel sonuçları için heyecan dorukta. Vatandaşlar zengin olma hayali ile Milli Piyango biletlerine yoğun ilgi gösteriyor. Öte yandan 1 Ocak 2017 Milli Piyango Yılbaşı Özel Çekiliş Sonuçları sitemizde yayımlanacak. MPI sorgulama ekranı ile biletinize çıkan ikramiyeyi bu başlık altından öğrenebileceksiniz.

 

Yeni yıla artık saatler kala vatandaşlar zengin olma hayali ile biletlerini almaya devam ediyor. Türkiye 1 Ocak 2017 Milli Piyango Yılbaşı Özel Çekiliş Sonuçları’na kilitlenmiş durumda. 31 Aralık 2016 Milli Piyango Yılbaşı Özel Çekiliş Sonuçları Sabah’ta yayımlanacak. ile biletinize ne kadar ikramiye çıktığını kolaylıkla öğrenebileceksiniz. İşte MPI sorgulama ekranı ve diğer detaylar…

1 OCAK 2017 MİLLİ PİYANGO YILBAŞI ÖZEL ÇEKİLİŞ SONUÇLARI MUŞ TANITIM SİTESİNDE

31 Aralık 2016 Milli Pİyango çekiliş sonuçlarını sabah.com.tr’den en doğru şekilde öğrenebileceksiniz. Tek tek kazandıran numaralara bakmak yerine MPI sorgulama sistemi ile biletinize çıkan ikramiyeyi öğrenebilirsiniz.

 

                    SONUÇLAR İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYIN

milli-piyango-sonuç

milli-piyango-sonuç

kaynak :sabah.com.tr

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ