Muş Tso’dan Kayseri Saldırısına Kınama

19.12.2016

Kişi Okumuş

0 Yorum

Muş Ticaret ve Sanayi Odası (MUŞ TSO) Başkanı Fatih Cengiz, Kayseri’de meydana gelen saldırıyı kınayarak, hainlerin emellerine ulaşamayacağını söyledi.

Muş Ticaret ve Sanayi Odası (MUŞ TSO) Başkanı Fatih Cengiz, Kayseri‘de meydana gelen saldırıyı kınayarak, hainlerin emellerine ulaşamayacağını söyledi.

Yazılı bir açıklama yapan MUŞ TSO Başkanı Fatih Cengiz, kanlı terör saldırılarını gerçekleştirenlerin asla amaçlarına ulaşamayacaklarını ifade etti. Menfur saldırının ülkemize bir acı daha yaşattığını belirten Başkan Cengiz, “Kayseri’de halk otobüsüne yapılan saldırı hepimizi derinden üzüntüye sevk etmiştir. Çarşı iznine çıkan askerlerin bulunduğu otobüsün hedef alındığı saldırı milletimizi üzüntüye sevk etmiştir. Bu saldırı bize bir kez daha gösterdi ki, ülkemizin birliği, bütünlüğü hedef alınıyor. Milletimiz bu saldırılar karşısında dimdik ayakta durmaya devam edecektir. Ülkemizin birliğine, beraberliğine, kardeşliğine saldıran her türlü terör örgütünü nefretle kınıyorum. Muş Ticaret ve Sanayi Odası olarak bu saldırıları gerçekleştirenleri, destekçileri lanetliyoruz. Hayatını kaybeden şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına sabırlar diliyor, yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum. Ülkemizin ve milletimizin başı sağ olsun” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ