Ronaldo için spor tarihinin en çılgın teklifi!

30.12.2016

Kişi Okumuş

0 Yorum

Ronaldo için spor tarihinin en çılgın teklifi!

Çin Ligi’nden Cristiano Ronaldo’ya teklif yapıldığı açıklandı. Real Madrid’in bu teklif için henüz ne diyeceği bilinmezken, yıldız oyuncu 150 milyon euroluk teklife ‘hayır’ dedi.

Yaptığı sansasyonel transferler ile adındam sıkça söz eden Çin Ligi için yeni bir iddia da Cristiano Ronaldo için ortaya atıldı.

Beinsports muhabiri Tancredi Palmeri’nin iddiasına göre bir Çin ekibi, Cristiano Ronaldo için 300 milyon euro bonservis ve yıllık 150 milyon euro teklif etti.

Bu çılgın teklife Real Madrid’in ne yanıt vereceği ise merak konusu oldu.

Ronaldo teklifi reddetti!

Dünyaca ünlü Portekizli menajer Jorge Mendes, Real Madrid’in yıldızı Cristiano Ronaldo’nun bonservisine Çin takımından yapılan 300 milyon euroluk teklifi reddettiklerini söyledi.

Dubai’de basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Ronaldo’nun menajeri Mendes, futbolcusuna astronomik bir transfer teklifi geldiğini belirterek, “Adını veremeyeceğim bir Çin kulübü, Ronaldo’nun bonservisi için Real Madrid’e 300 milyon euro önerdi. Ronaldo’ya ise primlerle birlikte senelik 100 milyon euronun üzerinde teklifte bulundu.” diye konuştu.

Teklifi düşünmeden reddettiklerini vurgulayan Mendes, “Para her şey değil. Real Madrid, Ronaldo’nun hayatını oluşturuyor. Cristiano burada mutlu ve Çin’e gitmesi mümkün değil.” ifadelerini kullandı.

kaynak : mynet.com

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ